יפתח דקל

יפתח דקל
"יומם ולילה" – יפתח דקל
מופע אינטימי לקראת אלבום בכורה
הטקסטים עוסקים לרוב בתיאור מסע פנימי, דיאלוג בין יום ללילה, בחיי האדם. זהו אלבום המתאר חיפוש. לשוב אל האוצרות שלנו - החבויים מתחת לפני השטח. הטקסטים מדברים על זוגיות, על יחסים בין משפחה, בין אדם לעצמו ובין אדם לאלוהיו. הטקסטים טומנים בתוכם לרוב מילים מן המקורות, במיוחד מספר תהלים, בשילוב מילים מקוריות
השירים מדברים על החיים עצמם, על אמונה, על קשר ישיר ובלתי אמצעי של האדם עם יוצרו, הקשר רוצה להיות חי, מלא תשוקה, מלא אהבה ויראה, מלא חוסר שקט מרוב געגוע, אך עם זאת מלא יופי ותקווה להתגלות הטוב במציאות כולה, הזדהות עם הכאב האנושי הקיים בנו, עם היופי שבו והתפילה שמפעפעת בלב כל איש מבעד לענייני הזמן והבליו.

יפתח דקל
כותב, יוצר, מלחין ומעבד
בן 30, גדל בדרום הארץ, בשנים האחרונות הקים את הסטודיו "מימי-הפקה מוזיקלית", והפיק אמנים שונים באזור ירושלים, לפני כשנה יצא מבית יוצרו "פרוייקט חיבורים" שהפיק, עיבד והשתתף עם חומרים משלו. עד כה 2 סינגלים מתוך הפרוייקט יצאו לרדיו. לפני כ-6 שנים החל תהליך של חזרה בתשובה, ובימים אלו אחרי זמן רב שעסק בחומרים של אחרים, הוא יוצא בסיבוב הופעות לקראת אלבום בכורה. יפתח הושפע רבות ממוזיקה של שנות ה-70, ביניהים לד-זפלין, ביטלס, קינג קרימסון, רוברט וויאט וכד', השירים כולם בעברית, ונעים על הציר שבין רוק בועט לבלדות שקטות.

יפתח דקל – מילים ולחנים, שירה, גיטרות, עיבוד
עומר קינן – קלידים, קולות
איתי רזניק - כלי הקשה

ליצירת קשר: יפתח דקל

יפתח דקל ברשת:

Facebook

YouTube